Kamerový systém do firmy a priemyselných objektov

Pre kamerové systémy v priemyselných objektoch sú kladené vyššie nároky. V týchto objektoch bývajú horšie svetelné podmienky, vyššia prašnosť a zvýšené teplotné nároky. Je preto nutné používať odolnejšie komponenty.

Kamery pre zabezpečenie firmy

Kamerové systémy sú výborným pomocníkom pri zabezpečení a chodu firmy. S príchodom IP kamier (kamery, ktoré používajú k prenosu obrazu klasickú dátovú sieť) sa však táto situácia zmenila. Na vybudovanie kamerového systému teraz budete potrebovať len bežné internetové pripojenie a príslušný počet IP kamier.

Pretože máme za sebou mnohoročné skúsenosti s predajom a montážou kamerových systémov pre firmy, sme schopní vám ponúknuť najvhodnejšie riešenie pre akúkoľvek situáciu.

Kvalitný kamerový systém je vhodným doplnkom alarmov. Predovšetkým pre firmy je to možnosť, ako ľahko chrániť majetok, ale aj kontrolovať zamestnancov. Vďaka kamerám tak možno predísť škodám na zdraví vďaka tomu, že sa dohliada na bezpečnosť práce. 

Kontrola pracovnej morálky je tiež dôležitým prvkom. Kamerové systémy sa tiež stávajú štandardným zabezpečením veľkých zariadení ako sú fotovoltaické elektrárne.

Kamerové systémy - inštalácia

Zabezpečíme kamerovým systémom menšie firemné priestory, ale aj väčšie skladovacie priestory, výrobné haly, parkoviská, obchodné domy a podobne. Ponúkame tiež ochranu majetku na rozsiahlych vonkajších priestoroch ako sú letiská, elektrárne.

Pripojte váš firemný kamerový systém
na pult centralizovanej ochrany (PCO)

Chcete maximálne zabezpečenie vašej firmy?

Pripojíme kamerové systémy na pult centralizovanej ochrany (PCO) 
podľa Vašich prianí alebo technických možností zabezpečovacieho systému. 
V prípade narušenia objektu pracovník dohľadového centra zhodnotí situáciu 
a vyšle  zásahovú skupinu, ktorá je v pohotovosti 24-hodín.

Monitorovacie riešenia pre váš biznis

Ovládajte svoje bezpečnostné kamerové systémy odkiaľkoľvek. Použite svoj laptop, tablet alebo mobilný telefón, aby ste vedeli, čo sa deje vo vašej firme, aj keď ste preč. Viaceré miesta? Žiaden problém. Naša strážna služba vám uľahčuje sledovanie video kanálov z viacerých miest v reálnom čase. Zvýšte svoju bezpečnosť pomocou kamier v celom areáli a sledujte svoju firmu, zamestnancov, cenné predmety a vysokorizikové vybavenie zo vzdialeného miesta alebo to nechajte na nás. 

Kamerový systém do firmy a priemyselných objektov - REJA

Obchodné bezpečnostné kamery a systémy - Váš bezpečnostný partner

Chcete si užiť pokoj, ktorý pramení z vedomia, že váš majetok je v bezpečí? Náš sortiment kvalitných bezpečnostných kamerových systémov je presne to, čo hľadáte. Či už ide o prevenciu krádeží alebo zaistenie bezpečnosti vás a vašich zamestnancov, naše kamerové systémy už pomáhajú mnohým firmám.

Kamerové systémy pre firmy

Ak máte záujem o návrh a inštaláciu kamerového systému do firemného objektu, alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.

Kontaktný formulár Priemyselný kamerový systém