Domáci kamerový systém

Kamerové systémy sa stávajú stále častejším doplnkom každodenného života. V domácom prostredí slúžia na monitorovanie diania v dome a jeho okolí, najmä proti krádeži na stráženie malých detí, záhrady, vjazdu do domu, garáže a pod.

Kamery do domu

Domáci kamerový systém vám zaistí väčšiu bezpečnosť vás a vášho majetku a záznamy z týchto kamier je možné použiť pre dôkazné konanie v prípade krádeže, poškodenia majetku alebo spáchania iného trestného činu. Už samotná existencia domáceho kamerového systému odradí prípadného páchateľa od krádeže alebo trestnej činnosti.

Videofield domáci kamerový a zabezpečovací systém je vhodný najmä tam, kde je neekonomické investovať do bežného bezpečnostného kamerového systému so záznamovú jednotkou. Najčastejšie sa využívajú v menších objektoch. Často sa využíva tiež ako doplnok zabezpečovacieho systému na odľahlých objektoch ako sú chaty a chalupy. Ponúkajú tak možnosť prehľadu o situácii pri poplachu, a následne tak možno adekvátne reagovať na vzniknutú situáciu.

Kamery do domu patria k rýchlo sa rozvíjajúcemu odboru v oblasti bezpečnostných riešení. Stávajú sa tiež veľmi obľúbeným prvkom zabezpečenia domácnosti. Kamerové zabezpečenie domu je inštalované všade, kde je požiadavka na zvýšenú ochranu osôb a majetku. Domáce kamery slúžia na identifikáciu zlodeja, ale tiež poskytujú dôkazné materiály.

Zabezpečenie domov & kamerové systémy

Ako hlavný domáci kamerový systém ponúkame domáce značku Jablotron a to ich revolučný bezdrôtový systém.

Návrh systému

Poradíme a navrhneme Vám najvhodnejší domáci kamerový systém. Naša snaha je poradiť a vyhovieť každému zákazníkovi a navrhnúť čo možno najefektívnejšie bezpečnostné riešenie.

Domáci kamerový systém má veľmi slušné rozlíšenie obrazu, bežne sú vybavené diódami pre nočné videnie a vďaka Wi-Fi nemusíte kvôli ich inštaláciu ťahať ďalšie sieťové káble. Navyše nestojí veľa a má veľa zaujímavých funkcií, ako napríklad detekciu pohybu a zvuku s nastavením citlivosti a automatickým spustením záznamu pri narušení sledovaného priestoru.

Sledovanie kamerového systému:

V dome - Obraz je možné sledovať napríklad na televízore v obývacej izbe. Záznamové zariadenia možno umiestniť priamo k televízoru, alebo do technickej miestnosti.

Mimo domova - kamerový systém je možné pripojiť k internetu a vďaka tomu sa môžete domu pozrieť prakticky odkiaľkoľvek pomocou smartfónu, tabletu alebo PC.

Pripojte váš domáci kamerový systém
na pult centralizovanej ochrany (PCO)

Chcete maximálne zabezpečenie vašej domácnosti?

Pripojíme kamerové systémy na pult centralizovanej ochrany (PCO) 
podľa Vašich prianí alebo technických možností zabezpečovacieho systému. 
V prípade narušenia domu, zásahová skupina v pohotovosti 24-hodín.

Bezpečnostné kamery do domu vám umožnia mať dokonalý prehľad o sledovanom objekte. V našej ponuke sa zameriavame predovšetkým na IP kamery a na vysoko kvalitné produkty za rozumnú cenu, čo z nich robí ideálny prostriedok pre zabezpečenie domácnosti.

Chcete maximálne zabezpečenie vašej domácnosti?

Pripojíme domáci kamerový systém na pult centralizovanej ochrany (PCO) podľa Vašich prianí alebo technických možností zabezpečovacieho systému.

Sledovanie kamerového systému

  • V dome - Obraz je možné sledovať napríklad na televízore v obývacej izbe. Záznamové zariadenia možno umiestniť priamo k televízoru, alebo do technickej miestnosti. 
  • Mimo domova - systém je možné pripojiť k internetu a vďaka tomu sa môžete domu pozrieť prakticky odkiaľkoľvek pomocou smartfónu, tabletu alebo PC.

  • Napojenie na pult centrálnej ochrany - starostlivosť o vaše bezpečie a o diaľkový dohľad počas vašej neprítomnosti sa postará stredisko registrácie poplachov na ktoré môže byť napojený aj váš domáci kamerový systém. 

Hlavné prínosy domáceho kamerového systému:

  • Prevencia kriminality
  • Psychologický (zastrašujúci) moment pre páchateľa trestnej činnosti
  • Záznam obrazu všetkých kamier v reálnom čase a vo vysokom rozlíšení
  • Podklady pri vyšetrovaní mimoriadnej udalosti (trestnej činnosti)
  • Online prenos pomocou dátových sietí
  • Záznam video relácie na mobilný telefón
Domáci kamerový systém Jablotron REJA

Kamerové systémy pre domácnosť

Chcete zabezpečiť svoju nehnuteľnosť, ale neviete aké kamery do domu či bytu zvoliť? Obráťte sa na nás, radi vám poradíme, ako vybrať správne riešenie pre maximálne bezpečie vás aj vášho majetku.

Máte záujem o kamerový systém do domu?
V prípade záujmu o domáci kamerový systém, jeho návrh a inštaláciu
alebo pripojenie na pult centrálnej ochrany a máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.

Kontaktný formulár domáci kamerový systém